video
  • FOCUS ON THE DIFFERENCE
  • THINK WORLDWIDE
  • BRIDGE THE GAP

Transport drogowyTransport morskiTransport lotniczyTransport kolejowyOdprawy celneMagazynowanie

O nas

Nasz zespół tworzą ambitni i kreatywni ludzie, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności. Na pierwszym miejscu stawiamy korzyści naszych Klientów.

Wide Bridge Forwarding

Nasza kompleksowa oferta przygotowana jest z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.

Nieustannie rozwijamy naszą działalność na polskim rynku o nowy zakres usług, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym poziomie.

Nasz doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi zapewni państwu profesjonalną i szybką obsługę.

Stawiamy na:


  • Nowoczesność
  • Jakość
  • Elastyczność
  • Atrakcyjność
  • Profesjonalizm

Usługi

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Globalna sieć połączeń logistycznych zapewnia nieograniczony zasięg towarów Klienta, z wykorzystaniem każdego rodzaju transportu.

Transport lotniczy

Na zlecenie Klienta wykonujemy różnorodne przewozy przesyłek samolotami rejsowymi, pasażerskimi oraz transportowymi . W naszej ofercie posiadamy również usługi czarterowe samolotów cargo.

Transport drogowy

Oferujemy pełen zakres usług spedycyjnych w transporcie drogowym. Przewozy realizujemy wyłącznie za pośrednictwem zaufanych, profesjonalnych partnerów.

Przesyłki niebezpieczne

Obsługujemy również przesyłki niebezpieczne. Na Państwa życzenie nasi specjaliści pomogą w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji oraz oznakują towar zgodnie z aktualnymi przepisami.

Doradztwo

Oferujemy wsparcie w optymalizowaniu kosztów i podejmowaniu efektywnych ekonomicznie decyzji związanych z obrotem towarów.

Transport morski

Organizujemy dostawy towarów dla przesyłek kontenerowych (FCL), drobnicowych (LCL), jaki i ponadgabarytowych.

Odprawy celne

Świadczymy kompleksowe usługi celne dla firm dokonujących międzynarodowego obrotu towarami.

Transport kolejowy

W odpowiedzi na potrzeby klientów, oferujemy transport kolejowy na odcinku Chiny – Polska. Dostępny jest zarówno transport drobnicowy jak i pełno kontenerowego. Czas transportu to tylko 14 dni.

Magazynowanie

Oferujemy usługi magazynowania towarów wraz z pakietem operacji dodatkowych.

Śledzenie Przesyłek

office@widebridge.pl
Wide Bridge Forwarding Sp. z o.o., ul. Taneczna 23/29, 02-829 Warszawa