Wysyłka małych paczek za granicę – tanio i szybko

· · · · · | Transport

Handel towarem o niewielkich gabarytach i jego dystrybucja w różne zakątki świata sprawia, że firmy poszukują jak najtańszych rozwiązań dla swojego biznesu. Nic dziwnego, w końcu wysoka stawka za transport niewielkiego towaru – tym bardziej takiego, dla którego nie ma konieczności specjalnego ubezpieczania,bo nie jest on wartościowy – nie brzmi zachęcająco.

 

Oferty  na transport morski odstraszają z powodu zbyt długiego czasu dostawy, te lotnicze ścinają z nóg z uwagi, że gdy do kosztów frachtu samolotem doda się odbiór od drzwi i dostawę do drzwi w destynacji wychodzi spora suma. Złotym środkiem w realizacji małych przesyłek jest transport na serwisie kurierskim.

 

Czas realizacji takich przesyłek jest podobny do tego jak w przypadku lotniczego, tj. kilka dni. W tym przypadku pierwsze skrzypce gra cena, która przy warunkach dostawy od drzwi do drzwi, wypada o wiele korzystniej w porównaniu do lotniczego. I w taki oto sposób spełniane są najważniejsze aspekty przy wyborze transportu, czyli czas oraz cena.

 

Ponadto, przesyłki kurierskie mogą być ubezpieczone a ich śledzenie jest bardzo proste.

 

No dobra, ale co mamy na myśli mówiąc o niewielkich przesyłkach?

 

Większość firm kurierskich dostarcza za granicę towary o wadze do 70-130 kg – w zależności od operatora. Istnieją też specjalne wymagania odnośnie wymiarów przesyłki, które mówią, iż przy ponadgabarytach obowiązuje dodatkowa opłata. Tak czy siak, taki rodzaj transportu w ostatecznym rozrachunku wychodzi korzystnie.

 

Wide Bridge wychodzi na przeciw potrzebom Klientów i stara się jak najlepiej dostosowywać dla nich ofertę. Podpisane umowy z najlepszymi firmami kurierskimi gwarantują jakość serwisu i specjalnie wynegocjowane stawki. Oferujemy serwis importowy i eksportowy na 250 kierunkach świata.

 

Dla przesyłek z gatunku pali się, w grę wchodzi serwis expressowy, dzięki, któremu ważne dokumenty w kopertach lub przesyłki w kartonach docierają w zaledwie 24 lub 48 godzin.

 

Jeśli w Twojej firmie pojawiają się częściej lub rzadziej mniejsze przesyłki sprawdź nasze stawki pisząc na quotes@widebridge.pl

Możemy realizować dla Twojej firmy nawet pojedyncze przesyłki bez wiązania się umowami, po prostu wysyłasz prośbę o wycenę i dostajesz preferencyjną stawkę. Sprawdź nasze możliwości.

 

W przypadku dodatkowych pytań, zespół WBF jest do dyspozycji.