Wakacyjne stawki Etihad na transport z Abu Dhabi

· · · | Transport

a6-eys-etihad-airways-airbus-a330-243_PlanespottersNet_263851

Sezon wakacyjny to czas odpoczynku dla wielu z nas. Mimo różnorodnych możliwości transportu podczas urlopu niektórzy ludzie nie chcą się rozstawać ze swoim środkiem pojazdu – chcą mieć tę możliwość by na urlopie, nawet w innym mieście poruszać się swoim autem.  Linia Etihad wychodzi naprzeciw potrzebom takich klientów. Ponadto ich oferta jest dedykowana dla wielkich firm z branży motoryzacyjnej.

 

Etihad Cargo wystartował ze specjalną ofertą na fracht dla posiadaczy aut chcących je transportować drogą lotniczą. Przewoźnik oferuje 20% zniżki od standardowych stawek cargo. Ponadto posiadacz takiego auta może liczyć na takową zniżkę dla siebie gdy rezerwuje lot w klasie biznesowej.

 

W przypadku importu takiego towaru linia gwarantuje serwis z Abu Dhabi do kilku europejskich miast w tym Paryża, Frankfurtu czy Amsterdamu. Oczywiście w takim przypadku można zorganizować transport do drzwi za pomocą trucka, transportu drogowego.

 

 

„Mamy kilka lat doświadczenia w transportowaniu samochodów do fabryk na całym świecie i będziemy dążyć do zapewnienia najwyższej klasy usług dla klientów chcących transportować swoje auta pod Europie podczas wakacji.”- powiedział senior vice president Etihad Cargo, David Ker.

 

Liczba transportowanych przez tę linię aut stale rośnie, a w ciągu ostatniego roku Etihad przewiózł setki samochodów. Przewoźnik planuje aby w tym roku liczba ta zwiększyła się, a wszystko to za sprawą cen frachtu i dodatkowym samolotom Airbus A380.

 

Wśród rodzajów pojazdów transportowanych przez Etihad znalazły się m. in. auta  F1, samochody Super Sport jak również luksusowe marki takie jak Ferrari, Porsche and Lamborghini.

 

Wide Bridge chętnie podejmie się wyceny na transport takiego rodzaju towaru, dlatego też w przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do  kontaktu na quotes@widebridge.pl