Usługi

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Globalna sieć połączeń logistycznych zapewnia nieograniczony zasięg towarów Klienta, z wykorzystaniem każdego rodzaju transportu.

Transport lotniczy

Na zlecenie Klienta wykonujemy różnorodne przewozy przesyłek samolotami rejsowymi, pasażerskimi oraz transportowymi . W naszej ofercie posiadamy również usługi czarterowe samolotów cargo.

Transport drogowy

Oferujemy pełen zakres usług spedycyjnych w transporcie drogowym. Przewozy realizujemy wyłącznie za pośrednictwem zaufanych, profesjonalnych partnerów.

Przesyłki niebezpieczne

Obsługujemy również przesyłki niebezpieczne. Na Państwa życzenie nasi specjaliści pomogą w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji oraz oznakują towar zgodnie z aktualnymi przepisami.

Doradztwo

Oferujemy wsparcie w optymalizowaniu kosztów i podejmowaniu efektywnych ekonomicznie decyzji związanych z obrotem towarów.

Transport morski

Organizujemy dostawy towarów dla przesyłek kontenerowych (FCL), drobnicowych (LCL), jaki i ponadgabarytowych.

Odprawy celne

Świadczymy kompleksowe usługi celne dla firm dokonujących międzynarodowego obrotu towarami.

Transport kolejowy

W odpowiedzi na potrzeby klientów, oferujemy transport kolejowy na odcinku Chiny – Polska. Dostępny jest zarówno transport drobnicowy jak i pełno kontenerowego. Czas transportu to tylko 14 dni.

Magazynowanie

Oferujemy usługi magazynowania towarów wraz z pakietem operacji dodatkowych.