Transport w temperaturze kontrolowanej

· · · · · | Transport

Segment farmaceutyczno-medyczny i spożywczy potrzebują specyficznego serwisu dla transportu towarów. Mając na uwadze, że kontrola temperatury i kontrola jakości idą ze sobą  w parze, zawsze oferujemy sprawdzone usługi. W zależności od rodzaju transportu zapewniamy specjalne kontenery dedykowane dla produktów głęboko mrożonych, chłodzonych i w temperaturze pokojowej.

 

 

Od kilku lat specjalizujemy się w transporcie przesyłek niebezpiecznych oraz przesyłek w temperaturze kontrolowanej. Doświadczenie zdobyliśmy organizując transporty dla firm farmaceutycznych, kosmetycznych, spożywczych oraz produkujących artykuły chemiczne.

 

 

Oferujemy rozwiązania  na transport lotniczy, morski i drogowy. Poniżej przykład dla transportu owoców:

 

Jak wygląda transport drogą morską towaru w temperaturze +2, +4 stopni celcjusza?

Kontener chłodniczy jest podstawiany na miejsce, z którego ma być odebrany ładunek. Po  załadunku jest on zamykany i ustawiana jest w nim zadana temperatura. Następnie jedzie do portu w Gdyni i tam jest składowany. Na tym etapie podłączony jest do prądu w celu utrzymania zadanej temperatury. Po załadunku na statek, temperatura nadal jest utrzymywana. Po dodarciu do celu kontener jest składowany w porcie, wraz z podłączeniem agregatu i oczekuje na odbiór przez finalnego klienta. Jesteśmy również w stanie dostarczyć towar do drzwi.

 

 

W przypadku gdyby towarem miałyby być owoce mrożone, zapewnimy Klientowi serwis organizując suchy lód. W ten sposób owoce utrzymają swoją temperaturę. Podobną przesyłkę realizowaliśmy kiedyś lotniczo do Kanady.

 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną  dla swojego towaru, zachęcamy do składania zapytań quotes@widebridge.pl