Transport Morski

Na zlecenie Klienta realizujemy różnorodne przewozy towarów transportem morskim oraz wszelkiego rodzaju czynności portowe. Każde zlecenie wspomagane jest przez dostawy lub odbiory transportem drogowym oraz odprawami celnymi w sieci współpracujących z nami agencji celnych. Zapewniamy w ten sposób kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw „door to door”.

Organizujemy dostawy towarów dla przesyłek kontenerowych (FCL), drobnicowych (LCL), jaki i ponadgabarytowych. Dopasowując się do potrzeb i tendencji na polskim rynku, który wymaga szybkiego i taniego transportu, w swej ofercie mamy również transport kombinowany, ubezpieczenie dodatkowe na życzenie klienta oraz organizację czarterów morskich.

Wykorzystując usługę „track-trace” możemy monitorować przesyłki za pomocą przeglądarki internetowej. System ten umożliwia zarządzanie towarem na poziomie pojedynczej przesyłki, co daje Państwu możliwość indywidualnej kontroli ruchu wysyłanych towarów.

Realizujemy przesyłki w dowolnych kierunkach i na dowolnych warunkach dostawy. Dostosowujemy się do potrzeb zarówno niewielkich firm, jak i międzynarodowych koncernów. Znajdujemy optymalne rozwiązania niezależnie od tego, czy w danym momencie ważniejsza jest ekspresowa dostawa, czy niskie koszty.