Transport Lotniczy

Oferujemy pełen zakres usług spedycyjnych w transporcie lotniczym. Na zlecenie Klienta wykonujemy różnorodne przewozy przesyłek samolotami rejsowymi, pasażerskimi oraz transportowymi w oparciu o możliwości transportowe linii lotniczych funkcjonujących na światowych rynkach.

Nasi eksperci nie opierają się wyłącznie na standardowych ofertach, ale dopasowują je ściśle do wymagań Klienta.

Dzięki odpowiedniemu doborowi rzetelnych i sprawdzonych podwykonawców takich jak przewoźnicy drogowi, czy linie lotnicze, bezpiecznie i na czas przetransportujemy Państwa towar.

Zapewniamy całościowe zarządzanie łańcuchem dostaw od drzwi nadawcy do drzwi odbiorcy. Ponadto na całej trasie przewozu, dzięki wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi używanych w transporcie lotniczym, umożliwiamy monitorowanie statusu przesyłki.

W naszej ofercie posiadamy również usługi czarterowe samolotów cargo. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zaaranżować czarter samolotu cargo z lub do dowolnego lotniska dla małych i dużych przesyłek.

Dodatkowo, aby sprostać wymaganiom i ułatwić Państwu wybór najodpowiedniejszego rozwiązania, wprowadziliśmy dwa ustandaryzowane serwisy – Ekonomiczny oraz Ekspresowy. Różnią się one od siebie czasem realizacji, co znajduje odzwierciedlenie w cenie usługi.

Indywidualne podejście do każdego Klienta oraz elastyczność w działaniu są gwarancją naszej profesjonalnej obsługi!